XXI Forum Ekonomiczne, Krynica-Zdrój, 7-9 września 2011

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień na hostessy, które będą służyć pomocą podczas XXI Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Także w tym roku kilkadziesiąt hostess InPlus będzie można spotkać w Krynicy.

Agencja InPlus współpracuje z ponad 500 hostessami w Krakowie, które biegle władają językiem angielskim.

Chcąc odciążyć naszych klientów dbamy o transport oraz noclegi hostess. Na życzenie klientów przyszykujemy jednakowe stroje dla dziewcząt oraz zapewnimy makijażystów, stylistów fryzur i koordynatorów.

Prosimy o wcześniejszy dokonywanie rezerwacji z uwagi na konieczność wyrobienia identyfikatorów.

Wykwalifikowane hostessy

dermo-konsultantki podczas szkolenia

Hostessy InPlus z czterech regionów doskonaliły swoją wiedzę na temat kosmetyków hiszpańskiej marki Sensilis.

Na początku kwietnia podczas szkolenia w Krakowie 10 hostess InPlus pogłębiało swoją wiedzę aby móc profesjonalnie doradzić klientkom odwiedzającym apteki.

Nasze wykwalifikowane dermo-konsultantki można spotkać w wybranych aptekach w: Krakowie, Warszawie, Tarnowie, Zakopanem, Nowym Targu, Tarnobrzegu oraz Rzeszowie. Już wkrótce dermo-konsultacje będą przeprowadzane w kolejnych miastach Polski.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk. Do czerwca w dniu konsultacji Panie przy zakupie kremu nawilżającego Glacier otrzymają tonik nawilżający gratis!

3-5 marca 2011 Targi stomatologiczne KrakDent

Po raz kolejny w Krakowie w marcu odbędą się targi dentystyczne KrakDent.

Na targach nie zabraknie również hostess z Agencji InPlus.

Wystawców zainteresowanych współpracą z hostessami InPlus podczas targów zapraszamy do składania zapytań: krakow@hostessy-inplus.pl lub telefonicznie tel. 793104388.

Oferujemy ceny już od 17 zł netto za godzinę pracy hostessy!

Targi ślubne hostessy

16.01.2011 w Krakowie odbędzie się kolejna edycja targów ślubnych. Oprócz wielu atrakcji i wystaw nie zabraknie hostess InPlus.

Dla wszystkich wystawców, którzy jeszcze nie zarezerwowali hostess przygotowywaliśmy specjalną ofertę LAST MINUTE:                 godzina pracy hostessy w Krakowie za 18 zł! Zapraszamy do składania zamówień: tel. 79310 4388, e-mail: krakow@hostessy-inplus.pl

Sensilis teraz z Polsce!

Agencja Hostess InPlus na zlecenie firmy Albert Polska od listopada 2010 rozpoczęła promowanie hiszpańskiej marki prestiżowych kosmetyków Sensilis.

Laboratoria Dermofarm, z siedzibą w Barcelonie, dokonują przełomowych odkryć w świecie dermo-kosmetyków od ponad 30 lat, odkrywając i wprowadzając na rynek innowacyjne produkty, które wyznaczają nowe sposoby rozumienia kosmetyków. Teraz kosmetyki Sensilis dostępne są również w Polsce!

Hostessy InPlus przeszły szkolenie oraz poznały linię Sensilis i od listopada można je spotkać w aptekach w Krakowie oraz w Warszawie. Hostessy InPlus przeprowadzają dermo-konsultacje i prezentują produkty.

W okresie świątecznym zaplanowano liczne promocje oraz rabaty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowych dermo-konsultacji i promocji!

UWAGA: Kosmetyki Sensilis są najwyższej jakości i są dostępne są jedynie w aptekach

Opinie konsumentek można poznać na facebookowej stronie Sensilis

Czas Mikołajów i Śnieżynek!

Jak co roku po wszystkich świętych możemy obserwować nastanie sezonu świątecznego w galeriach handlowych.

Jest to także okres intensywnej pracy dla sezonowych Śnieżynek i Mikołajów. O możliwości takiej pracy pisze Dziennik Polski w dodatku Kariera cytując właścicielkę Agencji Hostess InPlus: zapraszamy do lektury

Nowa strona www

Eskadra VIPEskadra VIP InPlusWkrótce ruszy nowa strona www Agencji Hostess InPlus, na której zaprezentujemy hostessy ze specjalnej dywizji VIP.

Dywizję VIP tworzy 20 pięknych hostess biegle władających językami obcymi, które zapewnią obsługę eventów na najwyższym poziomie. Jednostka VIP powstała z myślą o wymagających klientach, którzy stawiają na profesjonalną obsługę.

Już teraz prezentujemy zdjęcia wykonane na potrzeby Dywizji VIP przez znakomitą fotograf Katarzynę Widmańską.

Wszystkie zdjęcia z sesji będzie można zobaczyć na naszej stronie www.hostessy-inplus.pl

Pomocna hostessa

Pomocna hostessa mukremsczarna, długi rękawi być przede wszystkim dobrze poinformowana. Nie chodzi jedynie o zakres jej obowiązków ale także o informacje o firmie, którą reprezentuje podczas targów, konferencji czy nawet bankietu. Hostessa na czas eventu staje się pracownikiem danej firmy i jej wizytówką. To do niej podchodzą zaproszeni goście sympozjum czy uczestnicy targów w nadziei, że otrzymają rzetelne informacje. Aby jednak mogli rozpoznać hostessę należy zawsze zapewnić hostessie przynajmniej plakietkę informującą o wykonywanej funkcji. Profesjonalne agencje hostess dysponują jednakowymi strojami dla dziewcząt, dzięki którym goście konferencji czy uczestnicy eventu bez trudu rozpoznają hostessy, które udzielą im potrzebnych informacji.

Agencja InPlus proponuje swoim klientom 3 modele sukienek dla hostess:

czarne

I etap Tour De Pologne Sochaczew – Warszawa

I etap Tour De Pologne

I etap Tour De Pologne

Od lewej: Lidka i Olga

Od lewej: Lidka i Olga

Lidka oraz Olga podczas wręczania nagrody PKP Intercity

Nagroda PKP Intercity

I etap Tour De Pologne

I etap Tour De Pologne

Tour de Pologne, który w tym roku odbywa się w dniach 1-7 sierpnia, to jedna z najważniejszych i  największych profesjonalnych  imprez sportowych w Polsce. W czasie rozgrywanego 1 sierpnia pierwszego etapu wyścigu, którego trasa biegła od Sochaczewa do Warszawy nasze hostessy rozdawały „łapki” PKP Intercity dla wszystkich kibiców zgromadzonych przy Pl. Trzech Krzyży w Warszawie oraz towarzyszyły wręczeniu nagrody dla pierwszego kolarza, który dotarł do mety odcinka ustalonej przez PKP Intercity.
Zwycięzca premii specjalnej 5 000 zł otrzymał z rąk członka zarządu, dyrektora handlowego PKP Intercity.

Krakowskie powitanie

Asia w stroju krakowskim14-16 czerwca hostessy i promotor InPlus witali w krakowskich strojach na dworcu głównym w Krakowie i na lotnisku uczestników konferencji zorganizowanej przez firmę GRAND PRIX TEAM.

Na życzenie klientów Agencja Hostess InPlus może zapewnić podczas eventów różnego rodzaju stroje, także krakowskie.
——————————
Opinia klientki: Jesteśmy bardzo zadowoleni z hostess i promotora, klient również. Wszyscy zachowywali się profesjonalnie i wywiązali się bez zarzutów ze swoich obowiązków. Przy organizacji kolejnego spotkania w Krakowie z pewnością będziemy pamiętać o Państwa agencji:)
Ewa Zdanowicz Event Specialist GRAND PRIX TEAM

Koncert Charytatywny Fundacji AKOGO? Ewy Błaszczyk

17 czerwca w TeBez tytułuatrze Capitol w Warszawie nasza agencja miała przyjemność użyczyć 8 hostess w ramach wolontariatu na akcję Fundacji AKOGO? Głównym celem akcji było rozpropagowanie idei oddawania używanych telefonów (www.telefundaczek.pl) w celu wybudowania kliniki Budzik. Zbiórka starych komórek na rzecz chorych dzieci jest fantastycznym pomysłem, dlatego tak P6170042chętnie zaangażowaliśmy się w tę akcję. Nasze hostessy zbierały używane telefony, witały gości oraz zachęcały do czynnego udziału w akcji.

Bardzo dziękuję wszystkim naszym hostessą za tak liczne zgłoszenia do akcji, a w szczególności: Asi, Ewelinie, Oldze, Sabinie, Kamili, Joannie, Iwonie oraz Pauli, które wzięły udział w akcji.

Targi kamieniarskie we Włoszech Carrara Marmotec 2010

targi

Carrara Marmotec 2010

Hostessa z krakowskiego oddziału Agencji InPlus miała okazję spędzić 5 dni na targach kamieniarskich we Włoszech. Ania nie tylko hostessowała ale także pełniła rolę tłumaczki.

Podczas trzydziestej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 326 firm z 21 krajów, w tym firma Promotor, którą reprezentowała nasza hostessa.

Firmy zainteresowane wynajęciem hostess na targi zagraniczne zapraszamy do składania zapytań biuro@hostessy-inplus.pl

Casting Models 2010

Castiung ModelsPolki po raz drugi mały okazję, aby zostać twarzą produktów do koloryzacji włosów Casting Crème Gloss.

W sobotę 22 maja nasze hostessy zapraszały dziewczyny/kobiety w wieku 14-30 lat do wzięcia udziału w castingu. Hostessy zachęcały do wzięcia udziału w konkursie,  rozdawały ulotki oraz udzielały informacji na temat castingu.

Casting Models to lokalny projekt, którego celem jest wybranie polskiej twarzy marki Casting Crème Gloss – produktów do koloryzacji włosów bez amoniaku. Nagrodą konkursie jest sesja zdjęciowa, która zostanie wykorzystana w kampanii P5220002reklamowej.

Wielkie otwiarcie “Strefy Wnętrz” w Warszawie

Monika, Sabina oraz Ola na otwarciu sklepu "Strefa Wnętrz"

Monika, Sabina oraz Ola na otwarciu sklepu "Strefa Wnętrz"

15-16 maja został oficjalnie otwarty jedyny w Europie sklep do dekoracji i aranżacji wnętrz „Strefa Wnętrz” na ul. Ostrobramskiej 73 b w Warszawie. Strefa Wnętrza to zupełnie nowa koncepcja i jakość urządzania oraz wykańczania domów i mieszkań. W weekendowej akcji brały udział nasze 4 hostessy. Dziewczyny zapraszały gości do udziału w konkursach, prowadziły licytacje oraz rozdawały balony i ciastka dla klientów sklepu.

Strafa Wnętrz

Strafa Wnętrz

50 hostess na konferencji: “Ponieważ innowacja jest kobietą”

371009 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, odbyła się inauguracja trzeciej edycji konkursu dla przedsiębiorczych kobiet DARBOVEN IDEE GRANT 2010. Pomysłodawcą całej idei wspierania przedsiębiorczych kobiet z nieszablonowymi pomysłami na własną firmę jest Albert Darboven.
W konferencji uczestniczyło ponad 50 hostess z naszej agencji!!! Po raz kolejny Agencja Hostess InPlus udowodniła, że nie ma dla nas rzeczy nie możliwych i potrafimy sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów.

Wielkanoc w Tesco

Kinga, Robert i Gosia w Tesco- Wielkanoc

Kinga, Robert i Gosia w Tesco- Wielkanoc

Gosia, Kinga i Robert 27-28 marca przeprowadzili akcję w pasażu Tesco w Warszawie na ul. Stalowej. „Wielkanocny Królik” częstował dzieci cukierkami i zapraszał do wspólnej zabawy. Hostessy natomiast malowały dzieciom buzie, robiły zmywalne tatuaże, przeprowadzały konkursy z nagrodami, rysowały i bawiły się z dziećmi. Cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a nasz zespół jak zawsze wywiązał się perfekcyjnie ze swoich obowiązków.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów składa zespół InPlus

Kim jest hostessa?

“Hostessa” wywodzi się od angielskiego słowa “host” czyli gospodyni. W rzeczywistości hostessy asystują gospodyni lub gospodarzowi eventu. Hostessy podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów, witając gości, wskazując im drogę i dbając o ich dobre samopoczucie. Firmy, które dbają o swoich klientów z pewnością zatroszczą się by ich goście mogli liczyć na pomoc dobrze poinformowanych i wspaniale prezentujących się hostess.

Jednak praca hostessy to nie tylko udział w bankietach i konferencjach. Hostessy są także ambasadorkami marek, pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspierają sprzedaż. Dlatego niezwykle ważne jest by przed degustacją lub akcją promocyjną hostessy dostały stosowne informacje o firmie i produkcie.

W zawodzie hostessy dziewczyny spotykają się z różnymi obowiązkami i oczekiwaniami, dlatego kwestią kluczową jest wcześniejsze omówienie zakresu obowiązku hostess.

Targowa wiosna z InPlus

Jak co roku w Krakowie organizowane są cykliczne targi, na których z pewnością pojawią się krakowskie hostessy InPlus.

Przedstawiamy kalendarz targów i zapraszamy do współpracy z hostessami InPlus:

Tłusty czwartek.

Karol (w przebraniu) oraz Justyna podczas akcji "Tłusty czwartek"

Karol (w przebraniu) oraz Justyna podczas akcji "Tłusty czwartek"

Mimo mrozu i śniegu nasze hostessy rozdawały dzisiaj w Warszawie – przy Metrze Centrum –  pyszne pączki dla przechodniów. Każdy mógł podejść do hostess i poczęstować się pączkiem. Jak również zrobić sobie zdjęcie ze śmiesznym stworkiem firmy Monsterpolska, w którego wcielił się nasz host. Cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Natomiast nasz zespół udowodnił, że  jest w stanie pracować w każdych warunkach.

Alicja i Justyna z pączkami przy Metrze Centrum

Alicja i Justyna z pączkami przy Metrze Centrum

sesja zdjęciowa

Monika

Monika

Już dziś rozpoczynają się zdjęcia dla firmy EMINUS Knowledge Management.

Monika weźmie udział w sesji zdjęciowej, która pozwoli stworzyć firmie EMINUS multimedialne szkolenie.

Firmy zainteresowane wynajęciem krakowskich fotomodelek zapraszamy do kontaktu: krakow@hostess-inplus.pl
Zdjęcia dziewcząt można zobaczyć na stronie agencji www.hostessy-inplus.pl

promotorzy InPlus w Krakowie

Daniel

Daniel

Maciek

Maciek

Do krakowskiego oddziału Agencji dołączyli Daniel i Maciek. Zapraszamy do współpracy także innych promotorów.

Mail do Agencji krakow@hostessy-inplus.pl lub możecie przesłać zgłoszenie korzystając z elektronicznego formularza na naszej stronie http://hostessy-inplus.pl/form.php

Czeka Was praca w pięknym towarzystwie na wyjątkowych eventach!

Targowa jesień z Agencją InPlus

Jesień, jak co roku, to w Krakowie okres targów. Żadne stoisko nie może obyć się bez pięknych hostess, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy i prezentujemy kalendarz targów:

10-11.10.2009 MOBILEXPO 2009 – Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych

21-23.10.2009 Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL

05-08.11.2009 Targi Książki w Krakowie

14-15.11.2009 Małopolskie Targi Ślubne

18-20.11.2009 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli  i Gastronomii HORECA

18-20.11.2009 Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD

18-20.11.2009 Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO