Karnawał!

Czas karnawału kochają nasze tańczące hostessy:)

Tylko w tym roku fordanserki  InPlus odwiedziały Czatkowice, pojawiły się na krakowskich parkietach, w Katowicach oraz w Karpaczu.

Zapraszamy do roztańczonej zabawy z fordanserkami InPlus!

 

 

 

Idealna dermokonsultantka cz I

Praca dermokonsultantki w aptece jest bardzo atrakcyjna dla dziewczyn, które szukają stałego zajęcia a jednocześnie kontynuują naukę. Kampanie promocyjne w aptekach zazwyczaj trwają kilka miesięcy, dlatego można liczyć na stałe, comiesięczne zlecenia. Dodatkowo wiele firm kosmetycznych jako bonusy za wysoką sprzedaż po darowuje swoim konsultantkom kosmetyki. Taka praca dla kobiet, które kochają kosmetyki to czysta przyjemność:)

Jednak miłość do kosmetyków i wolny czas nie wystarczą żeby zostać dobrą konsultantką.

Podstawą jest profesjonalny wygląd. Konsultantka musi wzbudzać swoim wyglądem zaufanie i sprawiać wrażenie osoby kompetentnej. Prezentując kosmetyki w aptece same nie powinnyśmy nadużywać kolorowych kosmetyków. Jak mamy przekonać klientkę do zakupu kremu poprawiającego kondycję skóry skoro same mamy na sobie tonę fluidu i pudru, które całkowicie maskują wygląd naszej skóry? W pracy powinnyśmy ograniczać się do lekkiego podkładu, podkreślonych kości policzkowych i wytuszowanych rzęs. Mamy wyglądać zdrowo i naturalnie. Zapomnijmy także o cieniach i szminkach w intensywnych kolorach. Dziewczyny, które mają poważne problemy z cerą powinny pomyśleć o innej pracy.

Przy prezentowaniu kremów ważny jest także wygląd paznokci. Unikamy krzykliwych kolorów. Paznokcie muszą być zadbane. Niedopuszczalne są długie, kolorowe tipsy.

Skoro mamy być naturalne taka też powinna być nasza fryzura. Włosy muszą być zawsze czyste, jeśli mamy zdrowe włosy mogą być rozpuszczone. Profesjonalna konsultantka nie może pozwolić sobie na odrosty czy kolorowe pasemka.

Ostatnim istotnym elementem jest nasz strój. Od klienta otrzymacie biały fartuch zakrywający to co macie pod spodem. Już sam fartuch zwiększa naszą wiarygodność w oczach potencjalnej klientki. Musimy jednak zadbać żeby fartuch pozostał biały, był czysty i wyprasowany. Jeśli chodzi o pozostałą część garderoby najlepsze będą czarne spodnie. Niektóre apteki wręcz zabraniają konsultantkom pracować w jeansach lub w spódnicach i wymagają czarnych spodni lub legginsów. Musimy mieć także płaskie obuwie na zmianę, najlepiej baletki.

Niby te rzeczy wydają się oczywiste a jednak w aptekach spotyka się dziewczyny pracujące w glanach, z kolczykiem w nosie (lub tlenione blondynki z odrostem 10 cm i w szpilkach), które po całym dniu pracy zastanawiają się dlaczego niczego nie sprzedały. Morał z tego płynie taki, że swój indywidualny styl zostawiamy w domu i wcielamy się w rolę profesjonalistki.

Oczywiście profesjonalny wygląd nie wystarczy żeby być idealną konsultantką ale o tym w kolejnej części:)

Pielegnujemy EKO-zwyczaje!

W dniach 22-23 czerwca 90 naszych hostess i promotorów wzięło udział w akcji ekologicznej przygotowanej przez Red8 Events dla Biedronki i firmy Carlsberg.
Podczas akcji “Pielęgnujemy EKO-zwyczaje” hostessy InPlus zachęcały do wymiany szklanych opakowań na sadzonki roślin.
Nasze ekologiczne zespoły można było spotkać w 30 sklepach Biedronka na terenie całej Polski.

Maraton krakowski

Agencja Hostess InPlus po raz kolejny miała okazję współpracować z agencją Red8 Events. Tym razem 8 hostess InPlus rozdawało uczestnikom maratonu krakowskiego cukierki Halls.

 

 

 

 

 

W barwnych strojach dziewczyny zapraszały do spróbowania wszystkich 6 smaków Halls oraz zapraszały do podjęcia wyzwania na ściance wspinaczkowej.

Szkolenie dla ALBERT POLSKA

Na początku kwietnia konsultantki InPlus współpracujące z marką Sensilis podnosiły swoje umiejętności podczas szkolenia w Krakowie.

Dziewczyny poznały sekrety najnowszej linii Sesnilis Correctionist, która właśnie pojawiła się w aptekach.

W wiosennej kampanii marka Sensilis przygotowała nowe, atrakcyjne promocje dla klientek aptek, które wezmą udział w “dniu z marką Sensilis”. Panie, które chciałyby otrzymać podarunki od Sensilis zapraszamy do aptek w całej Polsce. Szczegółowe terminy podane są na FB Sensilis

Przez tydzień pomagaliśmy klientom TESCO zapoznać się z “jedną kolejką”.

Hostessa InPlus Magda przez tydzień pomagała klientom TESCO zapoznać się z funkcjonowaniem  “jednej kolejki”.

“Jedna kolejka” to nowy projekt TESCO który ułatwi obsługę klienta oraz zapewni krótszy czas oczekiwania w kolejce do kasy.
Innowacyjny system kieruje klientów oczekujących w kolejce do zwalniających się kas.

Magda zadbała o to żeby akcja przebiegała sprawnie, zapraszała do wypróbowania nowego rozwiązania oraz tłumaczyła oczekującym w kolejce na czym polega projekt.

Grudniowe promocje Sensilis

W grudniu dermo-konsultantki z Agencji InPlus będzie można spotkać w ponad 90 aptekach w całej Polsce.

Marka Sensilis przygotowała świąteczne podarunki dla każdej klientki, która zakupi kremy Sensilis. Nie zabraknie także gwiazdkowych zestawów w kuszących cenach.

Zapraszamy do odwiedzenia w grudniu aptek współpracujących z Sensilis i zasięgnięcia porad naszych świetnie przeszkolonych konsultantek.

Prezenty Sensilis

Glacier

Wiosna to czas kiedy skóra pragnie nawilżenia po zimie. Sensilis wychodząc naprzeciw jej potrzebom przygotował dla swoich klientek specjalną ofertę. W dniu dermo-konsultacji każda z Pań, która zakupi krem nawilżający Glacier otrzyma w prezencie tonik nawilżający. Dodatkowo klientki aptek mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony doskonale wyszkolonych konsultantek InPlus.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad i konsultacji w aptekach w Krakowie:

Glacier Sensilis

11.04 ul. Cybulskiego 2, godz.  11-17

12.04 ul. Krakowska 19, godz.  11-17

13.04 Karmelicka 5 , godz.  12-18

14.04 Gertrudy 24, godz.  12-18

16.04 CH Bonarka, godz. 13-19

19.04 Kalwaryjska 48, godz.11-17

20.04 Garncarska 2, godz. 11-17

Dla wszystkich Pań, które nie odkryły jeszcze nawilżającego działania hiszpańskich kosmetyków Sensilis to świetna okazja aby na wiosnę podarować swojej skórze zbawienne działanie wód lodowca zamknięte w kremie Glacier.

Castingi we Wrocławiu i w Poznaniu

Na prośbę naszych klientów Agencja InPlus w miniony weekend przeprowadziła castingi we Wrocławiu oraz w Poznaniu.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało nam się dotrzeć do obu miast. Przeprowadziliśmy rozmowy z ponad 60 dziewczynami, z których część dołączy do bazy Agencji InPlus.

W castingach towarzyszyła nam zaprzyjaźniona Agencja Promocji MultiFashion.

Wszystkim dziewczynom dziękujemy za przybycie!

Za pomoc w organizacji castingu we Wrocławiu serdecznie dziękujemy Paparazzi Cafe Bar, który zapewnił nam doskonałe warunki do przeprowadzenia castingu.

InPlus w Interaktywnie.com

logo_interaktywnie

Internet rządzi

O tym, że w przestrzeni internetowej trzeba być obecnym, nikogo przekonywać nie trzeba. Ale jak być obecnym, aby przyniosło to oczekiwany skutek? Czyli o tym jak zmieniło się postrzeganie Internetu jako medium reklamowego w 2009 roku.

Klient agencji interaktywnej w 2009 roku, to zdecydowanie klient bardziej wyedukowany. - W ciągu ostatniego roku zwiększyła się świadomość przede wszystkim z zakresu wykorzystania różnych form reklamy internetowej. Widać to dobrze na przykładzie reklamy w wyszukiwarkach, na którą przeznaczane są większe budżety – uważa Marek Błyszczek z agencji interaktywnej Insignia.

Podobnie uważa Konrad Spoczyński, dyrektor sprzedaży z Logicsearch: - Oczekiwania klientów są ściśle powiązane z wiedzą jaką dysponują w kwestiach reklamy internetowej – im bardziej wyedukowany klient, tym bardziej zaawansowanych rozwiązań wymaga.

(…)

Firmy maszerują do sieci

Katarzyna Kural, od trzech lat jest właścicielką Agencji Hostess InPlus i od początku istnienia swojego biznesu przekonana jest o sile reklamy w Internecie. - Jeśli chodzi o tradycyjne formy reklamy to dbam, żeby być obecna w katalogach branżowych. I to właściwie tyle. Inwestuję w reklamę w Internecie, ponieważ mi się to opłaca. Za naprawdę niewielkie sumy jestem w stanie dotrzeć do zainteresowanych usługami jakie świadczy moja firma. Strona internetowa, pozycjonowanie, blog, AdWords – właśnie na to przeznaczam pieniądze – mówi Katarzyna Kural i dodaje, że w przyszłości rozważa inwestycję w dużą internetową kampanię reklamową.

Tekst pochodzi z raportu “Media Online”.

Artykuł w całości znajduje się na stronie: interaktywnie.com