Karnawał!

Czas karnawału kochają nasze tańczące hostessy:)

Tylko w tym roku fordanserki  InPlus odwiedziały Czatkowice, pojawiły się na krakowskich parkietach, w Katowicach oraz w Karpaczu.

Zapraszamy do roztańczonej zabawy z fordanserkami InPlus!

 

 

 

Idealna dermokonsultantka cz I

Praca dermokonsultantki w aptece jest bardzo atrakcyjna dla dziewczyn, które szukają stałego zajęcia a jednocześnie kontynuują naukę. Kampanie promocyjne w aptekach zazwyczaj trwają kilka miesięcy, dlatego można liczyć na stałe, comiesięczne zlecenia. Dodatkowo wiele firm kosmetycznych jako bonusy za wysoką sprzedaż po darowuje swoim konsultantkom kosmetyki. Taka praca dla kobiet, które kochają kosmetyki to czysta przyjemność:)

Jednak miłość do kosmetyków i wolny czas nie wystarczą żeby zostać dobrą konsultantką.

Podstawą jest profesjonalny wygląd. Konsultantka musi wzbudzać swoim wyglądem zaufanie i sprawiać wrażenie osoby kompetentnej. Prezentując kosmetyki w aptece same nie powinnyśmy nadużywać kolorowych kosmetyków. Jak mamy przekonać klientkę do zakupu kremu poprawiającego kondycję skóry skoro same mamy na sobie tonę fluidu i pudru, które całkowicie maskują wygląd naszej skóry? W pracy powinnyśmy ograniczać się do lekkiego podkładu, podkreślonych kości policzkowych i wytuszowanych rzęs. Mamy wyglądać zdrowo i naturalnie. Zapomnijmy także o cieniach i szminkach w intensywnych kolorach. Dziewczyny, które mają poważne problemy z cerą powinny pomyśleć o innej pracy.

Przy prezentowaniu kremów ważny jest także wygląd paznokci. Unikamy krzykliwych kolorów. Paznokcie muszą być zadbane. Niedopuszczalne są długie, kolorowe tipsy.

Skoro mamy być naturalne taka też powinna być nasza fryzura. Włosy muszą być zawsze czyste, jeśli mamy zdrowe włosy mogą być rozpuszczone. Profesjonalna konsultantka nie może pozwolić sobie na odrosty czy kolorowe pasemka.

Ostatnim istotnym elementem jest nasz strój. Od klienta otrzymacie biały fartuch zakrywający to co macie pod spodem. Już sam fartuch zwiększa naszą wiarygodność w oczach potencjalnej klientki. Musimy jednak zadbać żeby fartuch pozostał biały, był czysty i wyprasowany. Jeśli chodzi o pozostałą część garderoby najlepsze będą czarne spodnie. Niektóre apteki wręcz zabraniają konsultantkom pracować w jeansach lub w spódnicach i wymagają czarnych spodni lub legginsów. Musimy mieć także płaskie obuwie na zmianę, najlepiej baletki.

Niby te rzeczy wydają się oczywiste a jednak w aptekach spotyka się dziewczyny pracujące w glanach, z kolczykiem w nosie (lub tlenione blondynki z odrostem 10 cm i w szpilkach), które po całym dniu pracy zastanawiają się dlaczego niczego nie sprzedały. Morał z tego płynie taki, że swój indywidualny styl zostawiamy w domu i wcielamy się w rolę profesjonalistki.

Oczywiście profesjonalny wygląd nie wystarczy żeby być idealną konsultantką ale o tym w kolejnej części:)

Pielegnujemy EKO-zwyczaje!

W dniach 22-23 czerwca 90 naszych hostess i promotorów wzięło udział w akcji ekologicznej przygotowanej przez Red8 Events dla Biedronki i firmy Carlsberg.
Podczas akcji “Pielęgnujemy EKO-zwyczaje” hostessy InPlus zachęcały do wymiany szklanych opakowań na sadzonki roślin.
Nasze ekologiczne zespoły można było spotkać w 30 sklepach Biedronka na terenie całej Polski.

Maraton krakowski

Agencja Hostess InPlus po raz kolejny miała okazję współpracować z agencją Red8 Events. Tym razem 8 hostess InPlus rozdawało uczestnikom maratonu krakowskiego cukierki Halls.

 

 

 

 

 

W barwnych strojach dziewczyny zapraszały do spróbowania wszystkich 6 smaków Halls oraz zapraszały do podjęcia wyzwania na ściance wspinaczkowej.

Szkolenie dla ALBERT POLSKA

Na początku kwietnia konsultantki InPlus współpracujące z marką Sensilis podnosiły swoje umiejętności podczas szkolenia w Krakowie.

Dziewczyny poznały sekrety najnowszej linii Sesnilis Correctionist, która właśnie pojawiła się w aptekach.

W wiosennej kampanii marka Sensilis przygotowała nowe, atrakcyjne promocje dla klientek aptek, które wezmą udział w “dniu z marką Sensilis”. Panie, które chciałyby otrzymać podarunki od Sensilis zapraszamy do aptek w całej Polsce. Szczegółowe terminy podane są na FB Sensilis

Przez tydzień pomagaliśmy klientom TESCO zapoznać się z “jedną kolejką”.

Hostessa InPlus Magda przez tydzień pomagała klientom TESCO zapoznać się z funkcjonowaniem  “jednej kolejki”.

“Jedna kolejka” to nowy projekt TESCO który ułatwi obsługę klienta oraz zapewni krótszy czas oczekiwania w kolejce do kasy.
Innowacyjny system kieruje klientów oczekujących w kolejce do zwalniających się kas.

Magda zadbała o to żeby akcja przebiegała sprawnie, zapraszała do wypróbowania nowego rozwiązania oraz tłumaczyła oczekującym w kolejce na czym polega projekt.

Poszukiwana hostessa na Śląsku do stałej akcji

Poszukujemy hostessy, która od połowy lutego dołączyłaby do grona konsultantek kosmetyków Sensilis na Śląsku. Interesuje nas współpraca z dziewczyną mieszkającą w Katowicach lub bliskich okolicach. Konsultacje odbywają się w Katowicach, Sosnowcu, Będzinie, Mysłowicach, Mikołowie, Tychach, Zabrzu i Gliwicach.

Prezentacje kosmetyków odbywają się w aptekach i trwają 6 godzin dziennie.

Zainteresowane prosimy o maila z CV na adres k.kural@hostessy-inplus.pl

Barbórka w kopalni Wapienia Czatkowice

6 hostess z Agencji Hostess InPlus miało przyjemność pomagać w czasie barbórki w kopalni Czatkowice.
Nasze krakowskie hostessy tym razem wystąpiły w śląskich strojach i pięknie prezentowały się przy górnikach w galowych mundurach.

Hostessy InPlus wzięły udział w wydarzeniu na zlecenie GRUPY EXBIS

 

Grudniowe promocje Sensilis

W grudniu dermo-konsultantki z Agencji InPlus będzie można spotkać w ponad 90 aptekach w całej Polsce.

Marka Sensilis przygotowała świąteczne podarunki dla każdej klientki, która zakupi kremy Sensilis. Nie zabraknie także gwiazdkowych zestawów w kuszących cenach.

Zapraszamy do odwiedzenia w grudniu aptek współpracujących z Sensilis i zasięgnięcia porad naszych świetnie przeszkolonych konsultantek.

Hostessy InPlus na imprezie firmy Siemens

5 hostess InPlus wzięło udział w dwudniowej imprezie integracyjnej firmy Siemens.

Nasze piękne hostessy pomagały w Krakowie oraz w Katowicach pracownikom oraz klientom firmy Siemens grać w ruletkę oraz w black jack’a.

Mamy nadzieję, że obecność hostess InPlus przyniosła szczęście grającym.

Hostessy InPlus na balu u księcia Lubomirskiego

Ponad 20 hostess InPlus pojawiło się na balu u księcia Lubomirskiego.

Hostessy wystylizowane na baletnice witały ludzi biznesu, polityków, aktorów i celebrytów na zamku w Nowym Wiśniczu.

Trzeci bal charytatywny na zamku w Wiśniczu odbył się z okazji 10 rocznicy ślubu księżnej Dominiki Kulczyk- Lubomirskiej i Księcia Jana Lubomirskiego- Lanckorońskiego.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z balu na stronie stacji TVN.

Hostessy InPlus po raz trzeci na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Już trzeci rok z rzędu hostessy InPlus pojawiły się na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

9 hostess InPlus promowało: Wprost, magazyn Businnesmen oraz Grupę PHN

Hostessy InPlus można było spotkać przez 3 dni na deptaku oraz w Pijalni głównej.

Jesienna kampania dla Albert Polska

Gallery

This gallery contains 3 photos.

Po wakacyjnej przerwie firma Albert Polska wznowiła współpracę z konsultantkami Agencji Hostess InPlus Od września dermo-konsultantki z Krakowa, Warszawy, Rzeszowa, Zakopanego, Łodzi i Katowic przeprowadzają miesięcznie konsultacje w ponad 100 aptekach!Wszystkie klientki aptek serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach. … Continue reading

XXI Forum Ekonomiczne, Krynica-Zdrój, 7-9 września 2011

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień na hostessy, które będą służyć pomocą podczas XXI Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Także w tym roku kilkadziesiąt hostess InPlus będzie można spotkać w Krynicy.

Agencja InPlus współpracuje z ponad 500 hostessami w Krakowie, które biegle władają językiem angielskim.

Chcąc odciążyć naszych klientów dbamy o transport oraz noclegi hostess. Na życzenie klientów przyszykujemy jednakowe stroje dla dziewcząt oraz zapewnimy makijażystów, stylistów fryzur i koordynatorów.

Prosimy o wcześniejszy dokonywanie rezerwacji z uwagi na konieczność wyrobienia identyfikatorów.

Hostessy InPlus po raz kolejny na Tour de Pologne

Tour de Pologne 2011

Także podczas tegorocznej edycji Tour de Pologne hostessy InPlus miały okazję towarzyszyć ekipie Banku BGŻ.

Hostessy z Agencji InPlus: Gosia i Karolina przez cztery dni odwiedziły Oświęcim, Zakopane, Bukowinę Tatrzańską oraz Kraków.

Hostessy InPlus dbały o namiot oficjalnego sponsora zawodów oraz informowały o ofercie Banku BGŻ

Międzynarodowe targi Jubinale 2011

Już po raz trzeci hostessy InPlus obsługiwały recepcję podczas międzynarodowych targów jubilerskich i zegarkowych Jubinale.

Targi odbyły się w Krakowie na terenie Targów Kraków przy ul. Centralnej.

4 hostessy InPlus: Marta, Angelika, Paulina i Ala rejestrowały zagranicznych gości w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim i czeskim.

Konferencja WallStreet 2011

wall street

Hostessy z Agencji InPlus po raz kolejny pojawiły się na największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce, które odbyło się 3-5 czerwca 2011,  jak co roku w stolicy polskich Tatr, w  hotelu Mercure-Kasprowy.

Podczas konferencji WallStreet 2011 w Zakopanem sześć hostess InPlus na zlecenie agencji BadDog reprezentowały firmy: Go Advisers, MOMO, Uboat Line, oraz Bank Pocztowy.

Przez trzy dni profesjonalne hostessy InPlus zachęcały do udziału w spotkaniach, brania udziału w konkursach oraz informowały o ofercie reprezentowanych przez nie firm.

Piętnasta edycja konferencji pod patronatem ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Monika


Hostessy InPlus podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

6 hostess z Agencji Inplus reprezentowało Kompanię Piwowarską podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

W strojach w bawarskim stylu hostessy InPlus przez trzy wieczory z gracją serwowały piwo TYSKIE podczas bankietów towarzyszących Kongresowi.

Diabelnie piękne hostessy InPlus

diablice: Asia, Kasia, Kasia i Ania

diabelskie hostessy

W  BACCARAT CLUB 29 kwietnia zapanował diabelski klimat.

Inferno Energy Drink i klub Baccarat zapewnili gorącą imprezę. Atmosferę dodatkowo podgrzały hostessy InPlus w strojach sexownych diablic, które rozkręcały imprezę i serwowały drinki Inferno.

Diabelnie piękne hostessy InPlus wręczyły także nagrody zwycięzcom konkursu marki Inferno –
“Moje ekstremalne przeżycie”

Prezenty Sensilis

Glacier

Wiosna to czas kiedy skóra pragnie nawilżenia po zimie. Sensilis wychodząc naprzeciw jej potrzebom przygotował dla swoich klientek specjalną ofertę. W dniu dermo-konsultacji każda z Pań, która zakupi krem nawilżający Glacier otrzyma w prezencie tonik nawilżający. Dodatkowo klientki aptek mogą liczyć na profesjonalną pomoc ze strony doskonale wyszkolonych konsultantek InPlus.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad i konsultacji w aptekach w Krakowie:

Glacier Sensilis

11.04 ul. Cybulskiego 2, godz.  11-17

12.04 ul. Krakowska 19, godz.  11-17

13.04 Karmelicka 5 , godz.  12-18

14.04 Gertrudy 24, godz.  12-18

16.04 CH Bonarka, godz. 13-19

19.04 Kalwaryjska 48, godz.11-17

20.04 Garncarska 2, godz. 11-17

Dla wszystkich Pań, które nie odkryły jeszcze nawilżającego działania hiszpańskich kosmetyków Sensilis to świetna okazja aby na wiosnę podarować swojej skórze zbawienne działanie wód lodowca zamknięte w kremie Glacier.